|  رنگ  |  + 0 -  | 
ADA
بستن این پنجره
راهنما

این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

تمام چاه‌های غیرمجاز اشتهارد شناسایی و در حال مسدود شدن است

مدیر منابع آب شهرستان اشتهارد گفت: با اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب‌های زیر زمینی، بخش اعظمی از چاه‌های غیرمجاز در شهرستان اشتهارد شناسایی و مسدود شده‌ است. در برخی از مناطق شهرک‌های صنعتی اشتهارد، کوثر ممکن است چاه‌های غیرمجاز وجود داشته باشد که به دلیل استتار آنها، شناسایشان دشوار است. امیدواریم با همکاری مدیران شهرک‌های صنعتی و دستگاه قضایی و همت همکاران، اطلاعات این چاه‌ها به زودی احصاء و مسدود شوند.

  عمومی
  1402/07/01

استاندار البرز دستور ایمن سازی ماهدشت در برابر خطر سیلاب را صادر کرد

استاندار البرز روز شنبه با حضور در محل اجرای طرح ساماندهی رودخانه های دلمبر و سیاه جوی البرز ، دستور تکمیل سریع این طرح و ایمن سازی شهر ماهدشت در مقابل خطر سیلاب را صادر کرد.

  عمومی
  1402/06/26

۱۰۶ هزار مترمربع اراضی حاشیه رودخانه کرج آزاد سازی شد

مدیر امور منابع آب شهرستان های کرج و فردیس اعلام کرد: ۱۰۶ هزار متر مربع از اراضی حاشیه رودخانه کرج از سال گذشته تاکنون با حکم قضایی آزاد سازی شده است.

  عمومی
  1402/06/26

هزینه تکمیل طرح جامع آبرسانی البرز ۷۶ هزار میلیارد ریال برآورد شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز با اشاره به اهمیت احداث و تکمیل طرح جامع آبرسانی استان اعلام کرد: در مجموع هزینه احداث این طرح ۷۶ هزار میلیارد ریال برآورد شده است.

  عمومی
  1402/06/26

از منابع آبی البرز برداشت بی رویه می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز با اشاره به برداشت های بی رویه از منابع آب سطحی و زیر زمینی استان گفت: هدفمند کردن برداشت آب در این استان نیازمند سازوکارو پشتوانه است.

  عمومی
  1402/06/22

مجموع سهم البرز از سد طالقان و کرج به 110 میلیون مترمکعب می رسد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز با اشاره به برداشت های بی رویه از منابع آب سطحی و زیر زمینی استان اعلام کرد: هدفمند کردن برداشت آب در این استان نیازمند سازوکارو پشتوانه حقوقی است.

  عمومی
  1402/06/11

انتصاب

محبت مصری به عنوان سرپرست معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای البرز منصوب شد.

  عمومی
  1402/06/08

کارشناسان امور حقوقی منطقه 2 آب کشور در البرز گردهم آمادند

کارشناسان امور حقوقی منطقه 2 سازمان امور آب کشور روز سه شنبه به میزبانی شرکت آب منطقه ای استان البرز در سالن اجتماعات موسسه آموزشی وزارت نیرو در مهر شهر کرج گردهم آمدند

  عمومی
  1402/06/08

عمق برخی چاه‌های آب شرب در البرز به ۳۵۰ متر رسیده است!

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای البرز نبود باور مشترک در بخش آب را یکی از مهمترین مشکلات کشور عنوان کرد و گفت: با وجود همه مصیبت‌هایی که در بخش آب داریم اما باز هم بحران آب مساله اول کشور نیست و هر کسی به دنبال کار خود است.

  عمومی
  1402/06/08

بخش حقوق بین‌الملل آب در وزارت نیرو راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل دفتر حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: وزارت نیرو و شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب اخیراً با وزارت امور خارجه و معاونت حقوقی ریاست جمهوری تعاملاتی داشته که در مسائل مربوط به حقوق بین الملل آب بیشتر متمرکز شوند.

  عمومی
  1402/06/08

اقدام موثر دولت برای عبور از تنش آبی البرز

تغییر اقلیم، خشکسالی، کاهش ذخایر سطحی و زیر زمینی آب در کنار افزایش بی رویه مهاجرت ها در این سال ها استان پرجمعیت البرز را همچون سایر مناطق کشور به دایره تنش آبی کشانده است.

  عمومی
  1402/06/04

حفاظت کمّی و کیفی آب، نیازمند مشارکت تمام مردم و مسئولان

پویش نجات قطره‌ها مهمانِ فرهنگسرای مهر

  عمومی
  1402/06/01

تأمین آب شرب نظرآباد و اشتهارد تا پایان شهریور امسال

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان البرز به همراه مهندس آقازاده؛ معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور و حمیدرضا نامداری؛ مدیر عامل شرکت آبفای استان البرز از تصفیه‌خانه‌های سطح استان بازدید کردند.

  عمومی
  1402/05/28

مشکل آب‌های سطحی ماهدشت حل می‌شود؟

کارشناس آب منطقه‌ای البرز گفت: تا کنون احیای ۱۳۰۰ متر از نهر سیاه‌جوی به اتمام رسیده و حدود هزار متر دیگر در فاز اول این طرح باقی مانده که برای انجام آن نیازمند تزریق اعتبار هستیم.

  عمومی
  1402/05/25

نصب 34 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه های کشاورزی نظر آباد

مدیر امور منابع آب شهرستان نظر آباد از نصب 34 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه های کشاورزی این شهرستان در سال جاری خبر داد.

  عمومی
  1402/05/17

سپردن جان به رودخانه های وحشی/ داغی که وسوسه آبهای البرز بر دل می نشاند

تابستان که فرا می رسد گردشگران به زیر سایه درختان حاشیه رودخانه های استان البرز پناه می آورند اما گاهی وسوسه آبتنی به بهایی سنگین برای افراد بی احتیاط تمام می شود.

  عمومی
  1402/05/14
کارگاه آموزشی تدوین نظام مدیریت نوآوری در شرکت آب منطقه ای البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرزبا حضور دکترنوری مدیرکل دفتر تحقیق توسعه فناوری اطلاعات منابع آب ایران کارگاه آموزشی نظام مدیریت نوآوری به عنوان پایلوت در البرز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز، با توجه به انتخاب این شرکت به عنوان پایلوت صنعت آب کشور در تدوین نقشه راه نظام مدیریت نوآوری، کارگاه آموزشی مذکور با حضور مدیر کل دفتر تحقیق، توسعه، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب ایران، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت آب منطقه ای البرز و جمعی از مدیران و همکاران وزارت نیرو، شرکت آب و برق خوزستان و شرکت آب منطقه ای البرز، برگزار شد. در این کارگاه که با هدف نظام مند نمودن مدیریت نوآوری در صنعت آب کشور و همچنین توانمند سازی نیروی انسانی شرکت، برگزار گردید، ضمن تاکید مجتبی نوری، مدیرکل دفتر تحقیق، توسعه، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب ایران و داود نجفیان، مدیرعامل شرکت بر اهمیت موضوع نوآوری در تحقق مدیریت بهره وری، قابلیت های نظام مدیریت نوآوری همچون فرهنگ پشتیبان خلق و پیاده سازی مدیریت نوآوری، مدیریت استراتژیک نوآوری، توسعه و به روز رسانی توانمندیها و شایستگی ها و ... مورد بحث و تبادل قرار گرفت.

  عمومی
  1402/05/10

2 دهه عقب ماندگی زیرساخت های آب البرز در حال جبران است

داود نجفیان در نشست مشترک مدیران دستگاه های خدمات رسان که با حضور استاندار البرز و خبرنگاران برگزار شد، افزود: طرح جامع آبرسانی که سال 1399 مطالعات آن انجام گردید از سال گذشته با چشم انداز 30 ساله با حمایت دولت آغاز شده که در گام نخست شهرستان های پرتنش آبی غرب استان یعنی نظرآباد ، ساوجبلاغ ، چهارباغ و اشتهارد را زیر پوشش قرار می دهد.

  عمومی
  1402/05/04

سهم آب البرز از منابع سطحی به ۳۷ درصد می‌رسد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان البرز گفت: اگر زیرساخت‌های تأمین و توزیع آب استان تکمیل شود سهم آب البرز از منابع سطحی به ۳۷ درصد می‌رساند.

  عمومی
  1402/05/02

بازتخصیص پساب به صنایع ومعادن

جلسه بازتخصیص پساب به صنایع و معادن با حضور آبفا، سازمان صنعت و معدن و تجارت و شهرک های صنعتی برگزار شد.

  عمومی
  1402/05/01

آب شیرین به شهرستان کویری اشتهارد رسید

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان البرز گفت: آب شیرین و گوارا در اجرای طرح جامع آبرسانی با اهتمام دولت سیزدهم و حمایت وزارت نیرو در تابستان گرم ۱۴۰۲ به شهرستان کویری اشتهارد رسید.

  عمومی
  1402/04/28

سند ثبتی رودخانه کرج صادر شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز اعلام کرد: سند ثبتی مالکیت رودخانه کرج به عنوان بیت المال و به نام دولت جمهوری اسلامی ایران صادر شد.

  عمومی
  1402/04/20

تقدیر معاون آب و آبفای وزیر نیرو از مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای البرز

معاون آب و آبفای وزیر نیرو، طی اهدای لوحی از تلاش‌های مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای البرز برای تأمین پایدار آب شرب استان تقدیر کرد.

  عمومی
  1402/04/18

انسداد 13 حلقه چاه در شهرستان اشتهارد

مدیر امور منابع آب شهرستان اشتهارد گفت طی سه ماه ابتدایی سال جاری تعداد 13 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده شهرستان اشتهارد پر و مسلوب المنغعه شده است .

  عمومی
  1402/04/17

برگزاری جشن عید غدیرخم

جشن عید غدیر خم با حضور مدیران و کارکنان شرکت آب منطقه ای برگزار شد .

  عمومی
  1402/04/17

افزایش اضطراری حجم برداشت مهستان از آب طالقان

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز اعلام کرد: معاونت آب و آبفا وزارت نیرو با تامین اضطراری آب شرب شهرجدید مهستان استان البرز موافقت کرد.

  عمومی
  1402/04/11

جلسه بررسی عملکرد شرکت آب منطقه‌ای البرز در حوزه حفاظت و بهره برداری از منابع آب

با حضور معاون حوضه آبریز فلات مرکزی و شرقی کشور جلسه بررسی عملکرد و برنامه‌های شرکت آب منطقه‌ای البرز در حوزه حفاظت و بهره برداری منابع آب و مهندسی رودخانه برگزار شد.

  عمومی
  1402/04/06

اختتامیه طرح داناب در هشتگرد برگزار شد

اختتامیه طرح داناب(طرح ملی دانش آموزی نجات آب) به همت شرکت آب منطقه‌ای استان البرز و جهاد دانشگاهی البرز با حضور گسترده دانش‌آموزان و فرهنگیان در هشتگرد برگزار شد و نوجوانان در فضایی شاد و مفرح، همراه با برنامه‌های متنوع، از اهمیتِ توجه به موضوع آب و تلاش برای مصرف بهینه آن آگاه شدند.

  عمومی
  1402/04/04

آغاز عملیات رهاسازی آب در رودخانه کرج/ گردشگران به حریم رودخانه نزدیک نشود

کیخایی گفت: با توجه به پایان عملیات رسوب زدایی و رهاسازی آب، گردشگران و مردم به حریم رودخانه کرج در پایین دست سد کرج نزدیک نشوند.

  عمومی
  1402/04/04

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای البرز: بیش از 200 هزار مترمکعب رسوبات رودخانه ای سیل چالوس پاکسازی شد

مدیرعامل آب منطقه‌ای استان البرز با اشاره به اینکه عملیات فلشینگ و رهاسازی مجدد آب رودخانه کرج در مسیر اصلی به زودی انجام می‌شود، گفت: طی یک هفته تلاش، بالغ بر 200هزار مترمکعب رسوبات ایجاد شده حاصل از سیل جاده چالوس، لایروبی و پاکسازی شد

  عمومی
  1402/04/04
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 23 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 8
 • بیشترین بازدید همزمان : 533
 • بازدید امروز : 404
 • بازدید دیروز : 3,772
 • کل بازدید : 6,386,760
 • آخرین به روزرسانی : 1402/07/01 13:12:47
 • شناسه IP شما : 44.200.117.166

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : البرز، کرج، مهرشهر، بلوار امام خمینی، رو به روی مصلی، خیابان بوستان، شرکت سهامی آب منطقه ای البرز
 • کدپستی : 3186717598
 • تلفن : 026357770000
 • فاکس : 33340270-026
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :