|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

مدیرحفاظت و بهره برداری خبر داد:

در راستای احیا و تعادل بخشی و صیانت از منابع آب زیر زمینی، از ابتدای سال جاری تا کنون، 537 حلقه چاه غیر مجاز در استان البرز پر و مسلوب المنفعه شده است.

  عمومی
  1401/03/31

معاون مجامع،توسعه مدیریت و پشتیبانی منابع آب ایران از شرکت آب منطقه ای البرز تقدیر کرد.

تقدیر معاون مجامع،توسعه مدیریت و پشتیبانی از مدیرمنابع انسانی، آموزش و رفاه

  عمومی
  1401/03/24

اولین جلسه هیئت ورزش صنعت آب و برق استان البرز برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای اولین جلسه هیئت ورزش صنعت آب و برق استان البرز به ریاست دکتر نجفیان و با حضور دبیران ورزش صنعت به میزبانی شرکت آب منطقه ای البرز برگزار شد.

  عمومی
  1401/02/28
-

گام بلند برای فرونشاندن تنش آبی با اجرای رینگ سراسری البرز

شرکت آب منطقه ای استان البرز سرانجام پس از ماه ها پیگیری و کار و تلاش با حمایت مسوولان دولت سیزدهم و استاندار البرز، احداث شبکه سراسری آبرسانی را روز شنبه عملیاتی کرد. این پروژه عظیم که 62 کیلومتر طول دارد در گام نخست شهرستان های ساوجبلاغ ، نظرآباد و اشتهارد را از مشکل کم آبی رهایی خواهد بخشید، پروژه ای که با چشم انداز 25 ساله اجرایی شده و قرار است با حرکت جهادی در کمترین زمان ممکن بهره برداری شود.

  عمومی
  1401/02/24
صیانت از آبخوان ها وظیفه اصلی ما است

نخستین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جلسه شواری معاونین و مدیران شرکت با موضوع صیانت از آبخوانها ی استان برگزار شد.در این نشست در خصوص وضعیت منابع آبی استان بخصوص ذخایر آبهای زیرزمینی بحث و گفتگو شد و مدیران به ارائه گزارش از حوزه های آبی خود پرداختند.

  عمومی
  1401/02/19
مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای البرز خبر داد:

کاهش 23 درصدی بارشهای سال آبی جاری در استان البرز نسبت به متوسط بلند مدت

نقدی با اشاره به بارگذاری فزاینده بر منابع آب استان،کاهش بارشها و تداوم خشکسالی و کاهش شدید منابع آب سطحی و زیر زمینی گفت تنها با 10 درصد صرفه جویی در مصرف آب در بخش های مختلف می توانیم بر کم آبی و تنش آبی در استان غلبه نماییم.

  عمومی
  1401/02/05
در جلسه شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان

با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، چالش‌ها و فرصتهای خدمت رسانی بهینه در بخش آب و برق به مردم استان البرز بررسی شد.

به مناسبت سفر هیأت دولت به استان البرز جلسه شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان با موضوع بررسی چالش ها و فرصتها در خدمت رسانی بهینه به مردم استان و همچنین مدیریت بهینه آب و برق بعنوان پیش نیاز اساسی تولید و اشتغال و تحقق شعار سال به ریاست معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در روز پنج شنبه 18 فروردین ماه در محل شرکت آب منطقه ای البرز برگزار شد.

  عمومی
  1401/01/18
همزمان با سفر هیأت دولت به استان البرز

میز خدمت و ارتباطات مردمی از سوی شورای انسجام بخشی صنت آب و برق استان برپا می گردد

با برپایی میز خدمت و ارتباط مردمی ،امکان ملاقات مردمی با مسئولین عالی صنعت آب و برق استان و نماینده وزارت نیرو با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، طرح مشکلات و درخواست‌های مردمی و رسیدگی فوری به آنها در روز پنج شنبه 18 فروردین ماه فراهم گردیده است.

  عمومی
  1401/01/17
در آستانه سفر هیأت دولت به استان

جلسه شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان البرز برگزار شد.

جلسه شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان البرز با هدف هماهنگی های بین دستگاهی جهت سفر هیأت دولت به استان به ریاست داود نجفیان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای البرز و رییس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان برگزار شد.

  عمومی
  1401/01/17

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در پیامی سال نو و همچنین روز جهانی آب را تبریک گفت

داود نجفیان مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در این پیام ضمن تبریک سال نو و روز جهانی آب دستاوردها و اقدامات صنعت آب استان را علیرغم شرایط دشوار سال 1400 چشمگیر دانست و استفاده بهینه از منابع آب را در شرایط کم بارشی کنونی برای تامین نیازهای شرب و تولید و تحقق برنامه های کلان کشور و استان ضروری دانست و از همه کسانی که در امر حفاظت از منابع آب و پیشرفت طرح ها و پروژه های آبی استان یاریگر شرکت آب منطقه ای بوده اند قدر دانی نمود

  عمومی
  1401/01/02
مدیر امور منابع آب ساوجبلاغ خبر داد:

لایروبی و آزادسازی بخش هایی از رودخانه آردهه

در ادامه لایروبی رودخانه های شهرستان ساوجبلاغ ، ۲/۵ کیلومتر از رودخانه آردهه به مساحت حدود۸۰۰۰ متر مربع توسط امور منابع آب شهرستان ساوجبلاغ در نیمه دوم اسفند ماه رفع تصرف و پاکسازی گردید.

  عمومی
  1400/12/25

آیین اختتامیه مسابقات ورزشی دهه فجر

اختتامیه مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر با حضور مدیر عامل و هیأت رئیسه با جمعی از همکاران برگزار شد و از تیم ها و نفرات برتر تقدیر به عمل آمد.

  عمومی
  1400/12/24

تقدیر از دست اندرکاران مانور زلزله

طی مراسمی با حضور مدیران عامل صنعت آب و برق استان، مدعوینی از وزارت نیرو و جمعی از مدیران و دست اندرکاران، از دستگاه‌های مختلف از دست اندرکاران برگزاری مانور تمرینی - آموزشی وزارت نیرو در منطقه مرکزی شمال کشور تقدیر به عمل آمد .طبق ارزیابی های تخصصی برگزاری این مانور با توفیق بیش از 90 درصدی در رسیدن به اهداف خود همراه بوده است.

  عمومی
  1400/12/25

برگزاری جشن نیمه شعبان

در گرامیداشت نیمه شعبان و ایام پایان سال مراسمی در شرکت آب منطقه ای البرز برگزار شد و از افراد و تیم های برتر مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی تقدیر به عمل آمد.

  عمومی
  1400/12/23

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز روز ملی آب را تبریک گفت.

در آستانه 13 اسفندماه و روز ملی آب، داود نجفیان مدیر عامل آب منطقه ای البر این روز که نوروز آبها نیز نامیده می شود را تبریک گفت .

  عمومی
  1400/12/11

برگزاری آیین کلنگ زنی پروژه پارک رود در مناطق آزاد سازی شده رودخانه کرج

با حضور با حضور استاندار،رییس کل دادگستری ،شهردار و اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران ارشد استان البرز آیین کلنگ زنی پروژه پارک رود در مناطق آزاد سازی شده رودخانه کرج برگزار شد کل این پروژه به طول هشت کیلومتر می باشد که پارک ساحلی بخشی از این آن بوده و فاز اول آن در حال اجرا است.

  عمومی
  1400/12/04

دیدار مدیر عامل شرکت با ایثارگران

مهندس نجفیان در این نشست گفت: سالهای جنگ نمود از خودگذشتگی و ایثار و روحیه حاکم بر جامعه بود.

  عمومی
  1400/12/03
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز خبر داد:

رفع تصرف 15 بنای متعلق به دستگاه های دولتی در رودخانه کرج

در ادامه عملیات آزاد سازی رودخانه کرج ،با تخریب5 بنای دیگر متعلق به دستگاه های دولتی در حریم و بستر رودخانه کرج تا امروز، 15 مورد رفع تصرف اماکن متعلق به ارگانهای دولتی در حریم و بستر رودخانه کرج انجام گرفته است.

  عمومی
  1400/12/01

بازدید مدیران کارشناسان دفاتر محیط زیست هشت استان از شرکت آب منطقه ای البرز

مدیران و کارشناسان دفاتر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت های آب منطقه‌ای کردستان، همدان، مازندران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و قزوین از طرح ها و اقدامات شرکت آب منطقه ای البرز در حفاظت از کیفیت منابع آب بازدید نمودند

  عمومی
  1400/11/20

جشن پرچم

همزمان با چهل وسومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جشن پرچم با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارشناسان شرکت درآب منطقه ای البرز برگزار شد.

  عمومی
  1400/11/19
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در نشست خبری تاریخ 13 بهمن 1400 با اصحاب رسانه اعلام کرد:

حفاظت از آبخوان ها و ساماندهی رودخانه ها از اولویت‌های اساسی شرکت آب منطقه ای البرز است.

داود نجفیان مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بدنبال برنامه ریزی که از سه سال گذشته با هدف تامین منابع آب سالم و پایدار برای مردم، در شرکت آب منطقه ای البرز انجام گرفته و در راستای اولویت های وزارت نیرو ، دو موضوع مهم مورد توجه توجه ویژه قرار گرفته اند که عبارتند از : احیا و تعادل بخشی آبخوان ها و جلوگیری از برداشت های غیر مجاز و آزاد سازی و ساماندهی رودخانه های استان بخصوص رودخانه های کرج و طالقان؛ که در هر دو موضوع، دستگاه قضایی همکاری قابل تقدیری با شرکت آب منطقه ای البرز داشته است.

  عمومی
  1400/11/14
مدیر امور منابع آب اشتهارد خبر داد:

انسداد 176 حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان اشتهارد در سال جاری

در راستای احیا و تعادل بخشی و صیانت از منابع آب زیر زمینی، از ابتدای سال جاری تا کنون، 176 حلقه چاه غیر مجاز در محدوده شهرستان اشتهارد پر و مسلوب المنفعه شده است.

  عمومی
  1400/11/09

انتصاب مدیر حفاظت کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای البرز به عنوان عضو کار گروه مدیریت کیفیت منابع آب حوضه آبریز فلات مرکزی و شرقی

طی حکمی از سوی رئیس حوزه آبریز فلات مرکزی و شرقی شرکت مدیریت منابع آب ایران، مدیر دفتر محیط زیست و حفاظت کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای البرزبه عضویت کار گروه ستادی مدیریت حفاظت از محیط زیست و کیفیت منابع آب حوضه آبریز فلات مرکزی و شرقی منصوب گردید.

  عمومی
  1400/11/09
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز خبر داد:

منطقه ای به طول 16 کیلومتر از حریم و بستر رودخانه کرج در اولویت برنامه آزادسازی قرار دارد.

شرکت آب منطقه ای البرزدر اجرای تکالیف ذاتی و قانونی خود و پیاده سازی مصوبات شورای عالی امنیت ملی و ستاد مقابله با آلودگی آب شرب تهران و البرز بازه ۱۶ کیلومتری رودخانه کرج حد فاصل سد کرج تا آبگیر بیلقان را در اولویت ساماندهی و آزادسازی قرار داده است.

  عمومی
  1400/11/02
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز خبر داد:

انسداد421 حلقه چاه غیر مجاز در استان البرز در سال جاری

چهارمین جلسه کمیته راهبری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای البرز در سال 1400 به ریاست مدیر عامل شرکت برگزار شد و پیشرفت برنامه عملیاتی پروژه های مختلف این طرح با تمرکز بر پروژه انسداد چاه های غیر مجاز مورد بررسی قرار گرفتند و همچنین در راستای بهبود و تسهیل پیاده سازی پروژه ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

  عمومی
  1400/10/28
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت:

اطلاع رسانی صحیح و شفاف، همراهی مردم را در صیانت از منابع آب افزایش می دهد.

جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت آب منطقه ای البرز با حضور تمامی اعضا جهت بررسی عملکرد اطلاع رسانی طی ماه های اخیر و همچنین تصمیم گیری جهت برنامه های آتی حوزه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی برگزار شد و مدیر عامل این شرکت بر شفافیت در ارایه اطلاعات به مردم و انعکاس دستاوردها و نتایج پروژه های بخش آب تاکید نمود.

  عمومی
  1400/10/26
از سوی معاون حقوقی پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو صورت گرفت:

انتصاب رئیس هیئت ورزش صنعت آب و برق استان البرز

مهندس داود نجفیان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای البرز به مدت یک سال به عنوان رئیس هیئت ورزش صنعت آب و برق استان منصوب شد.

  عمومی
  1400/10/18
مدیر امور منابع آب کرج خبر داد

انسداد 8 حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان کرج

با تلاش امور منابع آب کرج و همکاری دستگاه قضایی استان و در راستای صیانت از منابع آب زیر زمینی ، تعداد 8 حلقه چاه غیر مجاز در آذر ماه سال جاری مسدود شد.

  عمومی
  1400/10/18

برگزاری مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

به منظور گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی، مراسمی تحت‌عنوان «علمدار» در شرکت آب منطقه ای البرز برگزار شد.

  عمومی
  1400/10/15

سطح دوم دوره آ موزشی نظام رسیدگی به تخلفات اداری برگزار شد

در راستای آگاه سازی کارکنان از قوانین و مقررات کاربردی تخلفات اداری خصوصاً پیشگیری از وقوع ارتکاب تخلف ، در اجرای تکالیف ابلاغی معاون محترم آب و آبفا ،رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران، سطح دوم دوره آموزشی کاربردی آشنایی با نظام رسیدگی به تخلفات اداری (توام با پرسش و پاسخ ) در تاریخ 27،28/09/1400 با حضور محمد رضا علیمرادی رئیس اداره هماهنگی هیئت مذکور در محل این شرکت بصورت ویدئو کنفرانس (آنلاین )برگزار گردید

  عمومی
  1400/10/01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 19 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 18
 • بیشترین بازدید همزمان : 141
 • بازدید امروز : 259
 • بازدید دیروز : 6,326
 • کل بازدید : 4,224,778
 • آخرین به روزرسانی : 1401/04/07 12:04:48
 • شناسه IP شما : 18.232.59.38

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : البرز، کرج، مهرشهر، بلوار امام خمینی، رو به روی مصلی، خیابان بوستان، شرکت سهامی آب منطقه ای البرز
 • کدپستی : 3186717598
 • تلفن : 33342300-026
 • فاکس : 33340270-026
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :