|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

انتصاب

عضو اصلی هیئت مدیره شرکت آب منطقه ای البرز

  عمومی
  1400/05/12

انتصاب مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز به عنوان رئیس شورای هماهنگی استان

وزیر نیرو مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز را به عنوان رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان منصوب کرد

  عمومی
  1400/05/12

تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی وآموزشی بین دانشگاه خوارزمی و شرکت آب منطقه ای البرز

با هدف تقویت ارتباط صنعت با دانشگاه و فراهم نمودن زمینه همکاری گسترده میان شرکت آب منطقه ای البرز و دانشگاه خوارزمی ، تفاهم نامه همکاری مورد مبادله قرار گرفت . بهره گیری از ظرفیت علمی ، آموزشی و پژوهشی دانشگاه برای حل مسائل و مشکلات آب استان و همچنین انتقال تجربیات متخصصان صنعت آب و فراهم نمودن زمینه همکاری گسترده و تقویت ارتباط دانشگاه و صنعت از اهداف اصلی این تفاهم نامه در نظر گرفته شده است.

  عمومی
  1400/04/27

برگزاری دومین جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت

دومین جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت آب منطقه ای البرز در سال 1400 به ریاست مدیرعامل شرکت با موضوع بررسی اقدامات اطلاع رسانی صورت گرفته در سال جاری تا کنون و همچنین برنامه های اطلاع رسانی شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1400/04/20

برگزاری چهل و پنجمین نشست استانی ستاد طرح مقابله از آلودگی آب شرب تهران و البرز

چهل و پنجمین نشست استانی ستاد طرح جلوگیری از آلودگی آب شرب تهران و البرز به ریاست جناب آقای دکتر فانی معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز و حضور اعضاء در محل سالن جلسات شهدای دولت استانداری البرز برگزار گردید.

  عمومی
  1400/04/19

شرکت آب منطقه ای استان البرز نسبت به برداشت بی رویه از سفره های زیر زمینی و تنش آبی در این استان پرجمعیت هشدار داد

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز گفت : بررسی ها نشان می دهد که وضعیت سفره های زیر زمینی استان وخیم بوده و کاهش بارش ها در سال آبی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ به این مشکل دامن زده است.

  عمومی
  1400/04/15

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز با رئیس دادگستری و دادستان نظرآباد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای البرز در این دیدار که در محل دادگستری شهرستان نظرآباد برگزار شد مهندس نجفیان مدیر عامل شرکت هدف از این دیدار را هماهنگی و تعامل با دستگاه قضایی و دادستانی همچون گذشته در جهت صیانت از منابع آبی برشمرد.

  عمومی
  1400/04/15

بازدید استاندار البرز ازغرفه دستاوردهای شرکت آب منطقه ای البرزدر حفاظت از حقوق بیت المال در نمایشگاه دستاوردهای قوه قضائیه در استان البرز

دکتر شهبازی استاندار البرز دربازدید خود از نمایشگاه دستاوردهای قوه قضاییه در استان البرز از غرفه دستاوردهای شرکت آب منطقه ای البرز بازدید نمود

  عمومی
  1400/04/04

حضور شرکت آب منطقه ای البرز در نمایشگاه دستاوردهای قوه قضائیه در استان البرز

همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب و ایام گرامیداشت هفته قوه قضائیه ،شرکت آب منطقه ای البرز با حضوری فعال در نمایشگاه دستاوردهای قوه قضائیه در استان البرز، جلوه هایی از دستاوردهای خود در حفاظت از منابع عمومی و حقوق بیت المال را که با کمک دستگاه قضایی استان محقق گشته است را به نمایش گذاشت

  عمومی
  1400/04/03

نشست خبری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز بمناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب

بمناسبت هفته صرفه جویی آب و برق نشست خبری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز با اصحاب رسانه امروز 1 تیرماه برگزار گردید و مدیر عامل شرکت گزارشی از وضعیت منابع آب ،چالشها،برنامه ها و اقدامات و دستاوردهای شرکت آب منطقه ای بعنوان متولی مدیریت منابع استان ارائه و به سوالات اصحاب رسانه پاسخ داد.

  عمومی
  1400/04/01

بازدید مدیر طرحهای منابع آب سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه های آب رسانی و تغذیه مصنوعی استان البرز

به گزارش روابط عمومی شرکت، مهندس سبزی مدیر طرحهای منابع آب سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه های آب رسانی و تغذیه مصنوعی استان بازدید میدانی داشتند.

  عمومی
  1400/03/26

فصل جدید همکاری شرکت آب منطقه ای البرز و صدا و سیمای استان برای عبور از "تنش آبی" و خشکسالی

به منظور استفاده از ظرفیت صدا و سیمای استانی در راستای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مصرف بهینه آب و عبور از شرایط دشوار خشکسالی و تنش آبی،با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای البرز و مدیرکل و معاونین صدا و سیمای استان البرز، نشستی برگزار و توافقاتی حاصل شد.

  عمومی
  1400/03/19

برگزاری مسابقات تکواندو

کسب مقام سوم در مسابقات پومسه تکواندو صنعت آب و برق وزارت نیرو

  عمومی
  1400/03/17

کسب رتبه دوم شرکت آب منطقه ای البرز در اجرای برنامه های فرهنگی

به گزارش روابط عمومی ، این شرکت در زمینه ترویج و توسعه برنامه های فرهنگی به رتبه دوم در میان شرکتهای آب منطقه ای سراسر کشور دست یافت .

  عمومی
  1400/03/12

هشدار هواشناسی -سطح نارنجی

با پیش بینی گذر امواج ناپایدار و فعالیت سامانه تندری در منطقه البرز مرکزی، اداره کل هواشناسی استان البرز طی هشداریه شماره 19 ، در خصوص خطرات ناشی از وقوع رگبارو رعدو برق، بارش تگرگ و وزش باد شدید و لحظه ای طی روزهای سه شنبه4 خرداد و چهارشنبه5 خرداد هشدار داد.

  عمومی
  1400/03/03

مدیر عامل آب منطقه ای البرز روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.

داود نجفیان مدیر عامل این شرکت، ضمن حضور در دفتر روابط عمومی و دیدار با همکاران این دفتر به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی (27 اردیبهشت)، ضمن بر شمردن اهمیت فعالیتهای روابط عمومی ها، این روز را به فعالین عرصه روابط عمومی و ارتباطات تبریک گفت.

  عمومی
  1400/02/29

اولین جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت برگزارشد

اولین جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت در سال 1400 به ریاست مدیرعامل شرکت با موضوع بررسی برنامه ها و اقدامات فراروی شرکت برای آگاهی بخشی عمومی در مورد شرایط خشکسالی کم سابقه سال جاری و اشاعه فرهنگ سازگاری با کم آبی، در روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه برگزار شد.

  عمومی
  1400/02/27

نشست هم اندیشی با گروه همیاران آب البرز

نشست هم اندیشی با گروه مردم نهاد همیاران آب البرز با موضوع و هم افزایی و بهینه سازی اقدامات اطلاع رسانی در مواجهه با تنش آبی و خشکسالی در سال جاری و کمک گروه های مردم نهاد در جریان سازی و آگاهی بخشی عمومی با هدف تسهیل اجرایی شدن برنامه سازگاری با کم آبی و طرح احیا و تعادل بخشی و سایر حوزه های مورد نیاز بخش آب استان در روز یکشنبه 26 اردیبهشت در محل شرکت آب منطقه ای البرز برگزار شد

  عمومی
  1400/02/28

آغاز عملیات هشدار خطرات شنا و غرق شدگی در رودخانه ها و سدها

با نزدیک شدن به فصل گرم و افزایش خطر غرق شدگی ناشی از بی احتیاتی و شنا در رودخانه ها ، شرکت آب منطقه ای البرز عملیات اطلاع رسانی و هشدار در خصوص شنا و خطر غرق شدگی در رودخانه ها و تاسیسات آبی استان را آغاز نموده است.

  عمومی
  1400/02/26

برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان البرز

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب در سال 1400 با موضوع ارائه برنامه عملیاتی توسط دستگاه‌ها با توجه به کاهش شدید بارش ها در سال جاری و تداوم شرایط خشکسالی و احتمال بروز مشکلات در تامین پایدار نیاز آبی بخش های مختلف مصرف و به منظور جلوگیری از وقوع تنش آبی و سایر مسائل اجتماعی و امنیتی با لحاظ نمودن برنامه سازگاری با کم آبی در روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه در محل سالن شهدای دولت استانداری البرز با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

  عمومی
  1400/02/21

سامانه جامع مطالعات پایه منابع آب کشور( تماب) از استان البرز به سطح کشوری تسری یافت

با خاتمه موفق پروژه پایلوت سامانه جامع مطالعات پایه منابع آب( تماب ) در استان البرز ، روند پیاده سازی این سامانه در سطح کشور آغاز شد.

  عمومی
  1400/02/19

هشدار سطح زرد هواشناسی در خصوص وقوع بارشهای رگباری و بروز آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن موقت رودخانه ها

با توجه به ورود سامانه بارشی به کشور، اداره کل هواشناسی استان البرز طی هشداریه شماره 13 ،در خصوص وقوع بارش های شدید موقت و سیلابی شدن موقت رودخانه ها و مسیل ها و آبگرفتگی معابر و خطر اصابت ساعقه از روز 15 تا 19 اردیبهشت ماه در استان البرز بخصوص مناطق شمالی استان هشدار داد.

  عمومی
  1400/02/16

با حضور نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظر آباد در مجلس شورای اسلامی، مسائل آب استان البرز مورد بررسی قرار گرفت.

در نشستی که با حضور"نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظر آباد در مجلس شورای اسلامی ، مدعوینی از سازمان جهاد کشاورزی استان و تعدادی از مدیران و معاونین شرکت آب منطقه‌ای البرز در روز چهارشنبه 25 فروردین ماه درمحل شرکت آب منطقه‌ای البرز برگزار شد، مسائل و چالشهای موجود در تامین پایدارآب برای مصارف مختلف با تمرکز بر بخش کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص فرصتها و چالشهای بخش آب ، با هدف رفع موانع تولید و کمک به اشتغال در استان، هم اندیشی صورت گرفت.

  عمومی
  1400/01/25

جلسه کمیته مدیریت عملکرد شرکت آب منطقه ای البرز برگزار شد

جلسه کمیته مدیریت عملکرد شرکت با موضوع بررسی عملکرد شرکت در جشنواره شهید رجایی در سال 1399 در روز سه شنبه 17 فروردین ماه برگزار شد.

  عمومی
  1400/01/18

وزیر نیرو به‌مناسبت نوروز ۱۴۰۰ : توانستیم در یک سال سخت شعار شکوفایی تولید را محقق کنیم

وزیر نیرو در پیامی به‌مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ گفت: در یک سال سخت موفق شدیم علاوه بر گذران جاری امور، با افتتاح ۳۰۷ پروژه آب، برق و فاضلاب در جای جای این کشور با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۸۱ هزار میلیارد تومان، شعار شکوفایی تولید را محقق کنیم.

  عمومی
  1400/01/01

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز عید نوروز و روز جهانی آب را تبریک گفت.

مهندس داود نجفیان رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در پیامی ضمن تبریک سال نو ، روز جهانی آب و اعیاد شعبانیه به عموم هموطنان عزیز،از زحمات همکاران در شرکت آب منطقه ای البرز ،بخش ستادی وزارت نیرو و همچنین دستگاه های مختلف استانی که با شرکت آب منطقه ای در تحقق برنامه ها و حفاظت از منابع آب استان همکاری و همراهی داشته اند قدر دانی نمود

  عمومی
  1400/01/01

برگزاری کارگاه آموزش مجازی تکنسین¬ها و متصدیان مطالعات آب¬های سطحی

کارگاه آموزش مجازی تکنسین‌های آب سطحی و متصدیان ایستگاه¬های آب و هواشناسی شرکت آب منطقه-ای البرز با حضورآقای مهندس سعید نقدی، مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت، آقای مهندس الیاسی کارشناس مسئول محترم منطقه، کلیه کارشناسان، تکنسین‌ها و عوامل گروه آب‌های سطحی در روز چهار شنبه 27 اسفند 1399 برگزار گردید.

  عمومی
  1399/12/28

هشدار در خصوص احتمال افزایش دبی و شدت جریان آب رودخانه کرج

با توجه به اعلام مدیر امور نظارت و بهره برداری و نگهداری سد و نیروگاه امیرکبیر و هشدار مدیریت بحران استانداری البرز در خصوص شرایط حوزه آبریز رودخانه کرج ،افزایش دما و بارندگی های اخیر که موجب ذوب شدن سریع برف و افزایش میزان آب ورودی به سد امیر کبیر شده است، برای مدیریت آب این سد احتمال رهاسازی میزان بیشتری از آب سد به رودخانه کرج در روزها و هفته های آینده وجود دارد که افزایش دبی و شدت جریان آب رودخانه را در پی خواهد داشت .لذا شرکت آب منطقه ای البرز از تمام شهروندان و گردشگران عزیز درخواست دارد که از تردد و اتراق در مجاورت رودخانه جداً خودداری نمایند و همچنین ساکنین و مجاورین و مراکز رفاهی حاشیه رودخانه کرج نیز برای جلوگیری از خسارات احتمالی،تدابیر و تمهیدات لازم را در نظر بگیرند.

  عمومی
  1400/01/01

انتصاب خانم رجحان سزاوار به سمت معاون برنامه ریزی شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز ،طی حکمی از سوی مهندس نجفیان رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت، سرکار خانم مهندس رجحان به عنوان معاون برنامه ریزی منصوب شد .ایشان پیش از این سرپرستی این معاونت را بر عهده داشت.

  عمومی
  1399/12/26

حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در سامانه سامد

مهندس داود نجفیان مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در روز دوشنبه 25 اسفند ماه با حضور در سامانه ارتباط مردم و دولت(سامد) پاسخگوی سوالات و درخواستهای مردمی بود.

  عمومی
  1399/12/26
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 17 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 23
 • بیشترین بازدید همزمان : 126
 • بازدید امروز : 368
 • بازدید دیروز : 3,304
 • کل بازدید : 2,260,489
 • آخرین به روزرسانی : 1400/05/12 10:28:18
 • شناسه IP شما : 3.236.68.118

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : البرز، کرج، مهرشهر، بلوار امام خمینی، رو به روی مصلی، خیابان بوستان، شرکت سهامی آب منطقه ای البرز
 • کدپستی : 3186717598
 • تلفن : 33342300-026
 • فاکس : 33340270-026
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :