|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

هشدار سطح نارنجی هواشناسی در خصوص وقوع بارشهای شدید موقت و بروز آب گرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها

با توجه به ورود سامانه بارشی به کشور، سازمان هواشناسی طی هشداریه شماره 11 ،در خصوص وقوع بارش های شدید موقت و احتمال بروز سیلاب، طغیان رودخانه ها و مسیل ها و آبگرفتگی معابر و خطر اصابت ساعقه از روز شنبه 11 اردیبهشت تا دوشنبه 13 اردیبهشت ماه در استان البرز و بسیاری از مناطق کشور هشدار داد.

  عمومی
  1400/02/11

با حضور نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظر آباد در مجلس شورای اسلامی، مسائل آب استان البرز مورد بررسی قرار گرفت.

در نشستی که با حضور"نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان و نظر آباد در مجلس شورای اسلامی ، مدعوینی از سازمان جهاد کشاورزی استان و تعدادی از مدیران و معاونین شرکت آب منطقه‌ای البرز در روز چهارشنبه 25 فروردین ماه درمحل شرکت آب منطقه‌ای البرز برگزار شد، مسائل و چالشهای موجود در تامین پایدارآب برای مصارف مختلف با تمرکز بر بخش کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص فرصتها و چالشهای بخش آب ، با هدف رفع موانع تولید و کمک به اشتغال در استان، هم اندیشی صورت گرفت.

  عمومی
  1400/01/25

جلسه کمیته مدیریت عملکرد شرکت آب منطقه ای البرز برگزار شد

جلسه کمیته مدیریت عملکرد شرکت با موضوع بررسی عملکرد شرکت در جشنواره شهید رجایی در سال 1399 در روز سه شنبه 17 فروردین ماه برگزار شد.

  عمومی
  1400/01/18

وزیر نیرو به‌مناسبت نوروز ۱۴۰۰ : توانستیم در یک سال سخت شعار شکوفایی تولید را محقق کنیم

وزیر نیرو در پیامی به‌مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ گفت: در یک سال سخت موفق شدیم علاوه بر گذران جاری امور، با افتتاح ۳۰۷ پروژه آب، برق و فاضلاب در جای جای این کشور با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۸۱ هزار میلیارد تومان، شعار شکوفایی تولید را محقق کنیم.

  عمومی
  1400/01/01

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز عید نوروز و روز جهانی آب را تبریک گفت.

مهندس داود نجفیان رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در پیامی ضمن تبریک سال نو ، روز جهانی آب و اعیاد شعبانیه به عموم هموطنان عزیز،از زحمات همکاران در شرکت آب منطقه ای البرز ،بخش ستادی وزارت نیرو و همچنین دستگاه های مختلف استانی که با شرکت آب منطقه ای در تحقق برنامه ها و حفاظت از منابع آب استان همکاری و همراهی داشته اند قدر دانی نمود

  عمومی
  1400/01/01

برگزاری کارگاه آموزش مجازی تکنسین¬ها و متصدیان مطالعات آب¬های سطحی

کارگاه آموزش مجازی تکنسین‌های آب سطحی و متصدیان ایستگاه¬های آب و هواشناسی شرکت آب منطقه-ای البرز با حضورآقای مهندس سعید نقدی، مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت، آقای مهندس الیاسی کارشناس مسئول محترم منطقه، کلیه کارشناسان، تکنسین‌ها و عوامل گروه آب‌های سطحی در روز چهار شنبه 27 اسفند 1399 برگزار گردید.

  عمومی
  1399/12/28

هشدار در خصوص احتمال افزایش دبی و شدت جریان آب رودخانه کرج

با توجه به اعلام مدیر امور نظارت و بهره برداری و نگهداری سد و نیروگاه امیرکبیر و هشدار مدیریت بحران استانداری البرز در خصوص شرایط حوزه آبریز رودخانه کرج ،افزایش دما و بارندگی های اخیر که موجب ذوب شدن سریع برف و افزایش میزان آب ورودی به سد امیر کبیر شده است، برای مدیریت آب این سد احتمال رهاسازی میزان بیشتری از آب سد به رودخانه کرج در روزها و هفته های آینده وجود دارد که افزایش دبی و شدت جریان آب رودخانه را در پی خواهد داشت .لذا شرکت آب منطقه ای البرز از تمام شهروندان و گردشگران عزیز درخواست دارد که از تردد و اتراق در مجاورت رودخانه جداً خودداری نمایند و همچنین ساکنین و مجاورین و مراکز رفاهی حاشیه رودخانه کرج نیز برای جلوگیری از خسارات احتمالی،تدابیر و تمهیدات لازم را در نظر بگیرند.

  عمومی
  1400/01/01

انتصاب خانم رجحان سزاوار به سمت معاون برنامه ریزی شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز ،طی حکمی از سوی مهندس نجفیان رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت، سرکار خانم مهندس رجحان به عنوان معاون برنامه ریزی منصوب شد .ایشان پیش از این سرپرستی این معاونت را بر عهده داشت.

  عمومی
  1399/12/26

حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در سامانه سامد

مهندس داود نجفیان مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز در روز دوشنبه 25 اسفند ماه با حضور در سامانه ارتباط مردم و دولت(سامد) پاسخگوی سوالات و درخواستهای مردمی بود.

  عمومی
  1399/12/26

هشدار سیلاب و آبگرفتگی

شرکت آب منطقه ای البرز در خصوص وقوع بارش های شدید موقت در استان و احتمال بروز سیلاب و طغیان رودخانه ها و مسیل ها و آبگرفتگی معابر هشدار داد.

  عمومی
  1399/12/21

تقدیر از جمعی از همکاران بمناسبت کسب رتبه برتر رشد در جشنواره شهید رجایی توسط شرکت آب منطقه ای البرز

طی مراسمی از تعدادی از همکاران واحدهای مختلف شرکت که به ارتقای عملکرد و کسب رتبه برتر شرکت آب منطقه ای البرز در جشنواره شهید رجایی یاری رساندند به نمایندگی از تمامی همکاران، تقدیر به عمل آمد در همین ارتباط همچنین مهندس دانشگر مدیر کل دفتر بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت مدیریت منابع آب ایران شرکت مدیریت منابع آب ایران ضمن حضور در محل شرکت آب منطقه ای البرز لوح سپاس اهدایی وزیر محترم نیرو را به مهندس نجفیان تقدیم نمودند.

  عمومی
  1399/12/14

تمدید دوساله حکم مدیرعامل شرکت آب منطقه ای البرز

طی حکمی از سوی مهندس تقی زاده خامسی معاون آب و آبفا، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، مهندس داود نجفیان به مدت 2 سال به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای البرز منصوب شد.

  عمومی
  1399/12/12

تقدیر از شرکت آب منطقه ای البرز در ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی سال 1398

براساس چارچوب مصوب کمیته مدیریت عملکرد وزارت نیرو شرکت آب منطقه ای البرز حائز رتبه برتر رشد در بین شرکت های آب منطقه ای در ارزیابی عملکرد جشنواره شهیدرجایی سال 1398 شد.

  عمومی
  1399/12/11

برگزاری چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب استان البرز

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای البرز چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب استان در سال 1399، در محل استانداری البرز با حضور تمامی اعضاء برگزار شد

  عمومی
  1399/12/11

تصویب برنامه سازگاری با کم آبی استان البرز

در بیست و سومین جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی که به ریاست وزیر محترم نیرو و با حضور استاندار البرز، معاون امور عمرانی استانداری، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای، اعضای کارگروه ملی سازگاری با کم آبی ،رؤسا و نمایندگان محترم دستگاه های اجرایی و نظارتی استان، برنامه سازگاری با کم آبی استان البرز به تصویب رسید.کلیات این برنامه پیش از این در شصت و دومین جلسه کمیته تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی مورخ چهارم بهمن ماه 1399 مورد بررسی قرار گرفته و تصویب گردیده بود. هدف از تدوین و تصویب این برنامه که به همت و پیگیری های دبیرخانه برنامه سازگاری با کم آبی مستقر در شرکت آب منطقه ای البرز و همکاری ۳۱ دستگاه اجرایی و نظارتی استان و با برگزاری بیش از ۱۴۰جلسه مدیریتی و کارشناسی تدوین گردیده است، صرفه جویی 135/5 میلیون مترمکعبی آب در استان می باشد.

  عمومی
  1399/12/09

تقدیر از مدیر امور آب اشتهارد در جلسه شورای حفاظت از منابع آب این شهرستان

در حاشیه جلسه بررسی مشکلات آب شهرستان اشتهارد که با حضور مدیران عامل آبفای و آب منطقه بر گزار از مدیران آبفا و امور آب شهرستان تجلیل شد.

  عمومی
  1399/12/09

همکاری نماینده شرکت آب منطقه ای البرز در تدوین نقشه راه استانداردهای هیدرومتری

تدوین نشریه شماره ۱۹۲-ن وزارت نیرو با موضوع نقشه راه استانداردهای هیدرومتری با هدف رفع نیاز مطالعات پایه منابع آب کشور، در قالب طرح تهیه ضوابط و معیارهای فنی صنعت آب کشور انجام گردید که از شرکت آب منطقه ای البرز، فیروز قاسم زاده، مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی در تدوین آن نقش داشت

  عمومی
  1399/12/09

بازدید معاون عمرانی استانداری البرز از مرکز پایش برخط کیفیت منابع آب

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز، دکتر درویش پور معاون عمرانی استانداری البرز از مرکز پایش برخط کیفیت منابع آب بازدید به عمل آورد.در این بازدید مهندس کرمی مدیر دفتر محیط زیست، در خصوص حوزه های فعالیت این مرکز بخصوص امکانات و تجهیزات رصد لحظه ای کیفیت آب شرب توسط ایستگاه های پایش آنلاین کیفیت آب مستقر در رودخانه های کرج و شاهرود و امکانات واکنش سریع به هر گونه آلودگی احتمالی، توضیحات لازم را ارایه داد.

  عمومی
  1399/12/04

با حضور معاون عمرانی استانداری البرز پروژه های طرح احیا تعادل بخشی در دشت هشتگرد بررسی شد.

در جلسه ای در روز سوم اسفندماه در محل شرکت آب منطقه ای البرز با حضور دکتر درویش پور معاون عمرانی استانداری البرز و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز، برنامه تعادل بخشی دشت هشتگرد و پروژه های طرح احیا مورد بررسی قرار گرفت..

  عمومی
  1399/12/04

نشست خبری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز

در حاشیه مراسم افتتاح پروژه تغذیه مصنوعی هشتگرد که در هفته چهل و یکم پویش #هر هفته الف-ب-ایران،نشست خبری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای البرز با اصحاب رسانه برگزار گردید و مدیر عامل شرکت به سوالات خبرنگاران در موضوعات مختلف بخصوص اهمیت و تاثیر پروژه تغذیه مصنوعی بر تعادل بخشی آبخوانها،طرح سازگاری با کم آبی،حقابه البرز از آب سدها و طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی پاسخ داد و رویکرد شرکت آب منطقه ای را در این موضوعات تشریح نمود.

  عمومی
  1399/12/01

افتتاح پروژه تغذیه مصنوعی دشت‌ هشتگرد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز در هفته چهل و یکم پویش #هر هفته الف-ب ایران ، طی مراسمی که وزیر نیرو از طریق ویدئو کنفرانس در آن حضور داشت ، با حضور استاندار البرز و معاون عمرانی استانداری و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای و برخی مدیران و همچنین اصحاب رسانه ، فازهای 1 و 2 پروژه تغذیه مصنوعی دشت هشتگرد افتتاح شد.

  عمومی
  1399/11/28

مهندس محمد بهنیا به سمت معاون منابع انسانی،مالی و پشتیبانی شرکت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز با حکم مدیر عامل شرکت، مهندس محمد بهنیا به عنوان معاون منابع انسانی،مالی و پشتیبانی این شرکت منصوب شد .ایشان پیش از این سرپرستی این معاونت را بر عهده داشت.

  عمومی
  1399/11/28

فازهای 1 و 2 پروژه تغذیه مصنوعی دشت هشتگرد در شرف افتتاح می باشند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز در راستای تعادل بخشی به منابع آب زیر زمینی در هفته چهل و یکم پویش #هر هفته الف-ب ایران ، فازهای 1 و 2 پروژه تغذیه مصنوعی دشت هشتگرد روز سه شنبه 28 بهمن ماه توسط مقامات ارشد وزارت نیرو افتتاح خواهد شد.

  عمومی
  1399/11/27

مهندس علی مظفریان بعنوان عضو اصلی هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای البرز منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز،طی حکمی از سوی مهندس تقی زاده خامسی معاون آب و آبفای وزیر نیرو و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، مهندس علی مظفریان به مدت سه سال بعنوان عضو اصلی هیأت مدیره شرکت آب منطقه ای البرز منصوب شد.

  عمومی
  1399/11/20

جلسه ویدئو کنفرانسی پیاده‌سازی و استقرار ساختار سازمانی شرکت مدیریت منابع آب ایران

وزیر نیرو در جلسه ویدئوکنفرانسی پیاده‌سازی و استقرار ساختار سازمانی شرکت مدیریت منابع آب ایران که با حضور معاونان آب و آبفا و منابع انسانی وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و حضور مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره شرکتهای آب منطقه ای برگزار شد، به تبیین اهداف،برنامه ها و ماموریتها و رویکردها در خصوص سازماندهی جدید مدیریت آب کشور پرداخت.

  عمومی
  1399/11/18

برگزاری جشن میلاد حضرت زهرا و روز مادر

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای البرز بمناسبت میلاد حضرت زهرا(س) با حضور بانوان شاغل درشرکت جشن روز مادر و گرامیداشت مقام زن برگزار شد.

  عمومی
  1399/11/15

کلیات برنامه سازگاری با کم آبی استان البرز تصویب شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز در جلسه کمیته های تخصصی کارگروه ملی سازگاری با کم آبی در تاریخ ۱۴ بهمن سال جاری، کلیات برنامه سازگاری با کم آبی استان البرز ارائه و تصویب شد.

  عمومی
  1399/11/15

جلسه مشترک با دانشگاه صنعتی مالک اشتر جهت اجرایی نمودن تفاهم نامه همکاری فی مابین

شرکت آب منطقه ای البرز و مجتمع دانشگاهی پدافند غیرعامل دانشگاه صنعتی مالک اشتر

  عمومی
  1399/11/07

چهارمین جلسه کمیته مدیریت بحران پدافند غیرعامل بیوتروریسم و اکوتروریسم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای البرز چهارمین جلسه کمیته بحران پدافند غیرعامل با حضور مدیرعامل مدیران شهرستان و دفتر مرکزی شرکت برگزار شد.

  عمومی
  1399/11/07

حمایت قرارگاه صیانت استان از پرکردن چاه های غیر مجاز و آزادسازی رودخانه آتشگاه

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای البرز جلسه قرارگاه صیانت از بیت المال در مقابله با تغییر کاربری با حضور رئیس دادگستری، دادستان، معاون عمرانی استاندار و مدیران عضو کار گروه در محل دادگستری استان البرز برگزار شد.

  عمومی
  1399/11/06
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 16 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 31
 • بیشترین بازدید همزمان : 126
 • بازدید امروز : 5,554
 • بازدید دیروز : 14,985
 • کل بازدید : 1,722,332
 • آخرین به روزرسانی : 1400/02/15 10:32:06

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : البرز، کرج، مهرشهر، بلوار امام خمینی، رو به روی مصلی، خیابان بوستان، شرکت سهامی آب منطقه ای البرز
 • کدپستی : 3186717598
 • تلفن : 33342300-026
 • فاکس : 33340270-026
 • پست الکترونیکی :
 • پیامک :
 • تلفن گویا :