جمعه, 3 خرداد 1398
 |  رنگ  |  + . -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
سد امیرکبیر

 

 

سومین جلسه کمیته راهبردی طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای البرز کمیته راهبردی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی استان البرز در سالن جلسات این شرکت برگزار شد  

این جلسه با موضوع پیگیری روند اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی استان با حضور مدیرعامل شرکت ،معاونین، مدیران و کارشناسان حاظت و بهره برداری به منظور تسریع در روند اجرای طرح ضمن ارائه  گزارشی توسط ناظرین پروژه های مربوطه برگزار شد.

مهندس نجفیان گفت: ما باید از تمام ظرفیت شرکت برای اجرای تکالیف این کمیته استفاده کنیم و برنامه جامعه ای برای ارزیابی این طرح ها در استان داشته باشیم باید با هدف مشخص و کارشناسانه نظارت بر روی آبخوانها را پیگیری کنیم ایشان ادامه دادند ارائه نقشه راه در خصوص انسداد چاههای غیر مجاز می تواند کمک بزرگی جهت رسیدن به اهداف مصوبات این جلسه به بخش آب انجام دهد.

مهندس نجفیان مدیرعامل شرکت در پایان این جلسه بیان کرد اولویت شرکت با توجه به شرایط بحرانی استان طرح احیاء و تعادل بخشی است و همه معاونین، مدیران وکارشناسان باید در این بخش همکاری کنند. 

منبع خبر: روابط عمومی شرکت

دیدگاه کاربران