سه‌شنبه, 28 اسفند 1397

 

 

جلسه شورای معاونین و مدیران آب منطقه ای البرز با حضور مهندس نجفیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز روز چهارشنبه 19 بهمن جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای البرز با اولین حضور جناب آقای مهندس نجفیان بعنوان مدیر عامل این شرکت همراه بود .  

این جلسه پس قرائت قرآن کریم با سخنان مهندس نجفیان درخصوص برنامه های مد نظرشان آغاز شد ایشان در سخنانی از تلاشهای تمامی کسانی که در راه اندازی شرکت متحمل زحمات زیادی شدند تقدیر و از جناب آقای مهندس پارسا بعنوان اولین مدیر عامل شرکت تشکر نمودند. مهندس نجفیان در ادامه با تشریح آخرین وضعیت منابع و مصارف منابع آبی استان وضعیت سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و اتخاذ سیاستهای صحیح مدیریت منابع آب موجود در استان را برای حاضرین ترسیم نمودند .

مهندس نجفیان توجه ویژه به اجرای صحیح طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی ، مدیریت صحیح تخصیص آب صنایع و پیگیری دریافت حق آبه پساب برای استان را لازم و از اهداف مهم شرکت برشمردند .ایشان در ادامه دوری از حواشی مرسوم در برخی از ادرات توجه ویژه به وظایف سازمانی و پیگیری مطالبات مردم در راستای مدیریت منابع آب را از مهترین وظایف همکاران بویژه معاونین و مدیران شرکت دانستند.

ایشان با اشاره به رهنود های وزیر محترم نیرو در ایجاد همگرایی سازمانی این موضوع را کلیدی برای رسیدن به اهداف مهم وزارت نیرو در شرکت های آب منطقه ای برشمردند.

در پایان جلسه مهندس نجفیان ضمن تشکر از زحمات همکاران ایشان را به توجه هرچه بیشتر به برنامه های ترسیم شده در چهار چوب وظایف سازمانی توصیه نمودند.

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز

دیدگاه کاربران