یکشنبه, 30 اردیبهشت 1397

 

 

برگزاری جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات رودخانه های استان البرز

روز سه شنبه و با حضور دکتر مدنیان مدیر کل دفتر حقوقی شرکت مدیریت منابع آب ایران ، خانم مهندس جعفری مدیر دفتر رودخانه ها و سواحل وزارت محترم نیرو و همچنین مهندس قنبر پور مدیر کل ثبت اسناد و املاک البرز جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات و معضلات مالکیتی رودخانه های استان البرز در شرکت آب منطقه ای البرز برگزار گردید.  

 در ابتدای این جلسه مهندس دهقانی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای ضمن عرض خیر مقدم برگزاری اینگونه جلسات را گام موثری در رشد و توان اطلاعاتی شرکتهای آب منطقه ای برشمردند و در گزارشی کوتاه اشاره ای به برخی از معضلات حوزه اسنادی حریم وبستر وردخانه ها داشتند .

سپس آقای معماری مدیر دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای البرز گزارشی از آخرین و ضعیت موارد قانونی مندرج در قانون توزیع عادلانه آب را به حاضرین ارائه دادند. درادامه این جلسه دکتر مدنیان به تشریح آخرین وضعیت چهارچوب ساختاری وزارت نیرو در استفاده نظامند از قوانینی حاکم را به سمع حضار رساندند.

آقای مهندس قنبر پور مدیر کل اداره ثبت و اسناد استان به برخی تعارضات و مشترکات دونهاد اشاره و استفاده از ظرفیتهای مشترک قانونی حاکم را برای رفع مشکلات اثبتی و اسنادی برای برون رفت از این نوع چالهشا تشریح نمودند.

این جلسه با تقدیر دکتر مدنیان از میزبانی شرکت آب منطقه ای البرز وتوصیه ایشان به تکرار این گونه جلسات به پایان رسید.

منبع خبر: منبع خبر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای البرز.

دیدگاه کاربران
« حمایت از کالای ایرانی »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای البرز است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا